Jak vybrat fotografii?

"Jak poslat kvalitní fotografii pro gravírování: Zajištění dokonalého výsledku"

Chcete-li, aby byla vaše gravírovaná fotka byla vyryta co nejlépe, je důležité poslat jasnou, zaostřenou a detailní fotografii ve vysokém rozlišení. Kvalita fotografie přímo ovlivňuje výsledek gravírování fotky. I když je možné zpracovat i méně kvalitní fotografie, je stále nutné, aby byly zaostřené a ideálně obsahovaly detaily obličeje.

Máme nastavený vysoký standart, pokud uznáme fotku za nekvalitní, kontaktujeme Vás s žádostí o lepší fotografii, v případě velmi nekvalitní fotografie si vyhrazujeme právo zakázku odmítnout. Chápeme, že k některým vzpomínkám se vztahují jen určité fotografie, leckdy černobílé, nebo staré, momentky, rozmazané - v tom případě nám prosím pošlete foto předem k posouzení na email jwooddes@gmai.com.

Každý materiál, na který se fotografie gravíruje, má své vlastnosti, což ovlivňuje vzhled výsledného produktu. Každá fotografie je tak originální a unikátní. Pamatujte, že při posílání fotky pro gravírování platí pravidlo: čím lepší kvalita fotky, tím lepší výsledek gravírování. Buďte tedy opatrní a pečliví při výběru fotografie pro gravírování, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

Vždy se pokuste zaslat původní fotku, neupravovanou, neposílanou přes messengery a další aplikace, kde dochází ke zhoršení kvality.  

 

 

Kruh