Foto na hrob na keramické dlaždici 20x25

Keramická fotka na hrob v netradičním pojetí vzhledu i technologií o rozměru 20x25 cm. Z keramické dlaždice vytvoříme důstojnou vzpomínku ve formě gravírované fotky na hrob. 

Využíváme vlastní technologický postup, kterým zapečeme speciální přípravek do povrchu keramiky. Fotka na hrob vyrobená touto technologií je mimořádně odolná povětrnostním vlivům, UV záření a otěru, má velmi specifický vzhled a je na pohmat lehce hrbolatá. Gravírování má tmavý vzhled. Více se tomto postupu dočtete ZDE.

Keramická deska bílé barvy o rozměru 10x10.

fotografie na hrob, porcelánové fotografie na hroby, výroba fotek na hrob, foto na pomník, fotky na hroby, fotka na hrob, fotky na hrob, foto na hrob, keramické foto na hrob, jmenovka na hrob, fotky do kamene, fotka na nahrobek

Dostupnost Skladem
Kód: HRO033
850 Kč
Foto na hrob na keramické dlaždici 20x25

Hledáte netradiční a důstojné fotky na hroby, které vyniknou díky použití keramiky a speciálnímu laserovému gravírování? Naše společnost se specializuje na výrobu fotografií na hroby z keramiky s využitím nejmodernějších technologií.

Naše fotky na hroby jsou vhodné pro lidi, zvířata a psy. Chápeme, že je důležité vyjádřit svou lásku a respekt ke svým blízkým, a proto nabízíme možnost přenést jejich fotografie přímo na povrch keramické desky.

Keramika je materiál s vynikajícími vlastnostmi. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření a otěru, což zajišťuje dlouhou životnost fotky na hrob. Gravírování probíhá přímo do povrchu keramické desky, čímž dosahujeme precizních a detailních výsledků.

Důležitou součástí je kvaltní vstupní fotka. Je důležité zaslat kvalitní, ostrou fotku ve vysokém rozlišní. Naší grafici se postarají o její úpravu a přípravu pro gravírování na keramiku. Díky našemu speciálnímu laserovému gravírování získáte nejen důstojnou, ale také netradiční fotku na hrob.

Ceníme si vašeho rozpočtu a proto nabízíme cenově dostupné varianty. Chceme, abyste měli možnost si vybrat a upravit fotku na hrob dle svých představ, aniž byste překračovali své finanční možnosti.

Fotky na hroby z keramiky přinášejí nevšední vzhled a dodávají hřbitovu jedinečnost. Použití keramiky umožňuje vytvořit fotky s vysokou kvalitou a detaily, které vydrží dlouho bez ztráty svého vzhledu. Vaše fotka na keramice bude přitahovat pozornost a dodávat hrobu osobitý a důstojný prvek.

Vyberte si netradiční fotky na hroby z keramiky od nás a přidejte do hřbitova důstojnost a originalitu. Navštivte naši webovou stránku a objednejte si svou vlastní fotku na hrob ještě dnes.

Fotku nám zašlete na náš email vecnyklid@gmail.com po zadání objednávky Vám přijde informační email s číslem objednávky, to prosím uveďte k mailu se zaslanou fotkou.

Varianta na přání - lze zvolit svojí dlaždici a svoji velikost -taková poptávka je vždy naceněna individuálně.

  

Výhody:

- nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíme na dálku

- grafické zpracování fotky v ceně

- individuální přístup

- neobvyklý vzhled fotky

 

Nevýhody:

- vlastní montáž

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 18.7.2024
Fotku mi nekolikrát upravovali protože jsem si vymýšlela, ale ochota, skvělý přístup. Za mě za jedna.