JAK VYBRAT VHODNOU FOTKU?

"Jakou poslat fotografii pro gravírování: Zajištění dokonalého výsledku"

Chcete-li, aby byla Vaše fotka byla vygravírovaná co nejlépe, je důležité poslat jasnou, zaostřenou a detailní fotografii ve vysokém rozlišení. Kvalita fotografie přímo ovlivňuje výsledek gravírování fotky. I když je možné zpracovat i méně kvalitní fotografie, je stále nutné, aby byly zaostřené a ideálně obsahovaly detaily obličeje.

 Pro gravírování jsou nejvíce vhodné portréty, fotky postavy od pasu nahoru, fotky celých postav v popředí fotografie, ideálně pohledem obličeje do objektivu. Možné jsou i menší skupiny nebo více postav, ale dle předchozího pravidla.  Především při gravírování na sklenice a lahve je důležité dodržet tyto požadavky. Naprosto nevhodné jsou fotky postavy zády k objektivu, postavy v dálce, rozmazané fotografie, velké skupiny lidí (např. firemní foto), z takových fotek se nedá dostat žádný detail a nelze je převést gravírováním na všechny materiály. 

Máme nastavený vysoký standart, pokud uznáme fotku za nekvalitní, kontaktujeme Vás s žádostí o lepší fotografii, v případě velmi nekvalitní fotografie si vyhrazujeme právo zakázku odmítnout. Chápeme, že k některým vzpomínkám se vztahují jen určité fotografie, leckdy černobílé, nebo staré, momentky, rozmazané - v tom případě nám prosím pošlete foto předem k posouzení na email jwooddes@gmai.com

Každý materiál, na který se fotografie gravíruje, má své vlastnosti, což ovlivňuje vzhled výsledného produktu. Každá fotografie je tak originální a unikátní. Pamatujte, že při posílání fotky pro gravírování platí pravidlo: čím lepší kvalita fotky, tím lepší výsledek gravírování. Buďte tedy opatrní a pečliví při výběru fotografie pro gravírování, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

 Vždy se pokuste zaslat původní fotku, neupravovanou, neposílanou přes messengery a další aplikace, kde dochází ke zhoršení kvality.  

JAK FOTKU UPRAVÍME?

Fotku posoudíme naším grafickým okem a zhodnotíme její kompozici v závislosti na vybraném materiálu. U fotografií na dřevo rádi necháváme pozadí, pokud hraje nějaký příběh nebo je designové (např. necháme stromy při fotce v parku, odstraníme pozadí při fotce třeba na ošklivé silnici), fotografie na sklenice a lahve ořezáváme automaticky bez pozadí, abychom využily plný potenciál detailů fotky. U ostatních materiálů je to vždy na individuální posouzení - buď nám budete důvěřovat, že vymyslíme nejlepší a nejhezčí možné řešení nebo si zažádat o orientační náhled.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...