Jak vyrábíme desky?

Jak objednat náhrobní desku?

Můžete nás jednoduše s textem, ornamentem nebo fotkou kontaktovat na email - jwooddes@gmail.com, my Vám vytvoříme objednávku a cenovou nabídku, pro rychlejší vyřízení však doporučujeme vytvořit klasickou objednávku, kde hned vidíte výslednou cenu. Návrh Vám vždy pošleme k odsouhlasení.

1. Vyberte si požadovaný rozměr desky.

2. Vyberte si správnou variantu - 1. Text, 2. Text a ornament, 3.Text, ornament a foto - liší se cenou a obsahem grafiky. Doporučujeme seřadit dle          abecedy.

3. Vyberte si vzhled písma - font. Lze použít i Váš font. (vzory jsou mezi fotkami každého produktu nebo zde )

     Název fontu a číslo vybraného ornamentu uveďte do poznámky u produktu.

4. Vyberte si jeden z návrhů - rozložení na desce. (vzory jsou mezi fotkami každého produktu nebo zde ) , návrhy jsou orientační

     a skutečný návrh bude vždy zaslán k odsouhlasení) Číslo vybraného vzoru uveďte do poznámky u produktu.

5. Jděte do detailu položky - rozklikněte vybranou desku a vyberte si variantu - ta se liší počtem písmen na desce a cenou. Na stejné obrazovce můžete nahrát fotografii nebo vlastní ornament (zde po domluvě možný příplatek) a vyplnit poznámku. Do poznámky uveďte vybraný styl písma, číslo ornamentu a číslo vzhledu desky, nezapomeňte uvést požadovaný text. 

6. Vyberte si způsob dopravy.

7. Zadejte vaše adresní údaje.

8. Odešlete objednávku, podle způsobu dopravy případně uhraďte online.

9. Počkejte na zaslaný návrh - ten si odsouhlasíme nebo upravíme dle Vašich představ.

10. Po odsouhlasení zadáme do výroby, případně zašleme fakturu k úhradě.

V případě nejasností nás kontaktujte na email nebo přes našeho Chatbota na hlavní stránce, kde jsme většinou online i mimo pracovní dobu.