Označovací technický štítek 8,5x5,5cm

Označovací štítky nejen na dveře. Výroba štítků, výroba cedulí a cedulek na míru. Cedulka na dveře, pamětní deska, štítky na dveře nebo na schránku či zvonek, to vše umíme přizpůsobit Vašim požadavkům. Vyrobíme také plechové cedule na zakázku, venkovní informační cedule na dveře, firemní cedule na dům, označovací štítky, reklamní cedule na dům z nerezu s kvalitním a odolným značením. Hliníkové cedulky jsou zase vhodné na výrobu výrobních štítků, identifikačních štítků, štítků na stroje nebo typových štítků. Zašlete nám podklady nebo Váš nápad, vytvoříme nezávazný náhled zdarma. Pamětní cedule na míru, pamětní deska na míru, pamětní cedule, výroba plechových cedulí.

Kód: ELOX03
349 Kč
Označovací technický štítek 8,5x5,5cm
Barva: Modrá
Na dotaz | ELOX05
349 Kč
Barva: Černá
Na dotaz | ELOX03
349 Kč
Barva: Červená
Na dotaz | ELOX04
349 Kč

Technické štítky z černého eloxovaného hliníku, informační cedulky na stroje, vozidla , motory apod.

Varianta na hliníkovou destičku se zakulacenými rohy o velikosti 8,5x5,5x0,1cm.

Výroba od jednoho kusu, v případě větší zakázky vytvoříme individuální nabídku.

Štítky jsou vyrobeny z eloxovaného černého hliníku Tento materiál přizpůsobujeme na míru dle požadavků a vytváříme individuální nabídky. Materiál tak poptáváme na míru podle počtu kusů.

Při zakázkové výrobě můžeme tvar přizpůsobit - zakulacené rohy, díry apod.

Grafiku vytvoříme na míru nebo dle předlohy, umíme přepracovat i staré poškozené štítky, zašlete nám fotky a my vytvoříme novou "kopii". V případě nadstandartní grafiky jsou možné příplatky.

Aktuální rozměr skladem je uveden ve variantách produktu. Pokud máte zájem o nabídku, napište nám email nebo vytvořte rovnou objednávku a zvolte variantu - na zakázku, platba převodem objednávku neplaťte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: