Označovací technický štítek

Kvalitní hliníkové štítky. Výroba štítků, výroba cedulí a cedulek na míru. Cedulka na dveře, pamětní deska, štítky na dveře nebo na schránku či zvonek, to vše umíme přizpůsobit Vašim požadavkům. Vyrobíme také plechové cedule na zakázku, venkovní informační cedule na dveře, firemní cedule na dům, označovací štítky, reklamní cedule na dům z nerezu s kvalitním a odolným značením. Hliníkové cedulky jsou zase vhodné na výrobu výrobních štítků, identifikačních štítků, štítků na stroje nebo typových štítků. Zašlete nám podklady nebo Váš nápad, vytvoříme nezávazný náhled zdarma. Pamětní cedule na míru, pamětní deska na míru, pamětní cedule, výroba plechových cedulí. Výroba kovových štítků, výroba hliníkových štítků, výroba štítků na motocykl.

Kód: ELOX02
od 500 Kč
Označovací technický štítek
Varianta: 14x11cm
Skladem | ELOX01
720 Kč
Varianta: Na zakázku
Na dotaz | ELOX02
500 Kč

Gravírování eloxovaného hliníku představuje inovativní a odolný způsob označování a značení. Naše firma se zaměřuje mimo  jiné i na výrobu technických štítků z hliníku, informačních štítků, identifikačních štítků, štítků na stroje, výrobních štítků, štítků na motorky a další.

Eloxovaný hliník je známý svou vynikající kvalitou a odolností. Proces eloxace vytváří ochrannou oxidovou vrstvu na povrchu hliníku, což z něj činí mimořádně odolný materiál vhodný pro různé technické aplikace. Gravírování do eloxovaného hliníku se provádí do této ochranné vrstvy, což zajišťuje, že označení je trvanlivé a odolává opotřebení i vnějším vlivům.

Tato kombinace odolnosti a estetiky je ideální pro technické štítky, které musí vydržet i v náročných podmínkách, a zároveň představovat esteticky příjemný prvek.

 Štítky jsou vyrobeny z eloxovaného černého hliníku Tento materiál přizpůsobujeme na míru dle požadavků a vytváříme individuální nabídky. Materiál tak poptáváme na míru podle počtu kusů.

Grafiku vytvoříme na míru nebo dle předlohy, umíme přepracovat i staré poškozené štítky, zašlete nám fotky a my vytvoříme novou "kopii".

Plech je silný 1mm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: