Pomník pro psa, keramika, světlejší, s fotkou 30x30

Víme, že vyrovnat se se ztrátou milovaného zvířecího přítele je těžké, sami to známe. Vzpomínku si jistě uchováte v srdci! My Vám tuto vzpomínku pomůžeme uchovat s našimi náhrobními deskami na z keramiky, které vydrží ještě déle.

Pomník pro pejska či ježka z keramiky představuje velmi odolné značení pomocí naší vlastní technologie, kterou jsme si vyvinuly. Na náhrobní keramickou desku naneseme speciální přípravek a ten pak pomocí laseru zapečeme do lazury keramiky. Takový náhrobek pro psa s jeho vlastní fotkou, kterou zdarma upravíme, je proveden ve vysokých detailech, značení na psí pomník je trvalé, nesmazatelné a odolné proti UV záření i počasí. Náhledy před výrobou samozřejmostí.

Zvířecí náhrobky z keramiky mají světlejší vzhled desky a tmavé detailní značení, deska je velmi odolná a hodí se tak kamkoliv na zahradu, na místo odpočinku vašeho miláčka. Keramický zvířecí náhrobek o rozměru 30x30 v decentní šedé barvě s probarvenými okraji.

Vašeho miláčka nemusíte mít jen v srdci, ale i stále na očích.

pomník pro pejska, vzpomínka na psa, pomník pes, náhrobní kámen pes, 

Dostupnost Skladem
Kód: DL SVF
1 590 Kč
Pomník pro psa, keramika, světlejší, s fotkou 30x30
Pomník pro psa, keramika, světlejší, s fotkou 30x30
Akce Tip

 

Proč si vybrat náš keramický psí pomník?

- jedinečnost na trhu, gravírujeme skutečné fotografie

- vysoká pevnost a velmi odolné gravírování

- grafické zpracování textu a fotky v ceně

- individuální přístup ke každému náhrobku

- neobvyklý  a přesto detailní vzhled fotky

- oproti kamenu nízká cena

Náhrobky pro zvířata gravírujeme pomocí laseru, text na pomníku je pak přesný a trvale zanesený do povrchu keramiky. Používáme speciální technologický přípravek, který jsme si sami vyvinuly.  Náhrobky nelze barvit, vzhled je vždy s tmavým textem a vykreslením fotky.

Jak si vybrat a objednat najdete v článku ZDE. Pokud Vás zajímá metoda gravírování laserem, dočtete se více ZDE. Vzory najdete ZDE. Všechny informace o výrobě najdete ZDE.

 

Tradiční krása a moderní technologií - Naše keramické náhrobní desky jsou dokonalým spojením tradičního řemesla a inovativní technologie. Keramika, známá pro svou odolnost a estetickou hodnotu, je v našich rukou transformována do vysoce odolného náhrobku, který odolává času a povětrnostním vlivům

Náhrobní desky z keramiky pro psy: Věčná pocta vašim čtyřnohým přátelům. Na JWD si vážíme nezastupitelné role, kterou mají naši psí společníci v našich životech. S hrdostí vám proto představujeme naši exkluzivní řadu náhrobních desek pro psy vyrobených z keramiky speciálním postupem gravírování za použití technologického přípravku, který jsme si sami vyvinuly, nabízí trvalou a důstojnou poctu vašemu věrnému příteli.

Keramika nejen že dodává psímu pomníku exkluzivní vzhled, ale také zajišťuje, že náhrobek zůstane odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a zachová si svou krásu po mnoho let. Přípravek totiž zapečeme do glazury dlažby a tím vytvoříme nesmazatelný nápis či fotku.  Naše zvířecí pomníčky jsou navrženy s hlubokým porozuměním pro vaši potřebu uctít památku vašeho zvířecího přítele.

Klademe důraz na kvalitu a preciznost a poctivost, proto bude Váš pomník pro pejska po odsouhlaseném náhledu vždy vyroben s nejlepším možným výsledkem k Vaší spokojenosti. Grafika i fotka je trvale zanesena do povrchu s přesností setin milimetru. Každý materiál máme poctivě otestovaný, každou fotku individuálně upravíme vybranému materiálu a proto psí pomníčky vyrábíme opravdu personalizované.

Transparentní ceník  Vám ihned řekne, kolik Vás bude náhrobní deska pro psa od Věčnýklid.cz stát bez dalších poplatků, náhledy totiž máme v ceně, podle vybraného materiálu nabízíme psí pomníčky v několika cenových relacích, vybere si každý.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: