Jak děláme náhledy?

Jak děláme náhledy pro Vaší orientační představu výsledného výrobku?

Náhledy gravírovaných výrobků jsou mnohdy ošemetné. U zakázkových výrobků nelze vytvořit náhled či vizualizaci tak, aby vypadala jako výsledný finální výrobek. Je to z prostého důvodu..každý materiál je jiný, každý kus každého materiálu je trochu jiný a tak je výsledek vždy originál.

Fotky se převádí do speciálního grafického formátu pro potřeby stroje, tento převod fotky se nedá znázornit graficky. Vzhledem k tomu že nejde o metodu přenosu tiskem, polepem nebo sublimací, kdy výsledek je podle náhledu, u nás jde o přenos fotky paprskem laseru. Tento mezikrok přenosu z originální fotky do vykreslení fotky laserem na materiál se nedá znázornit.

Naše náhledy zobrazují především oříznutí grafiky (fotografie),  umístění grafiky na výrobku, texty ke kontrole zákazníkem.  Jde tedy pouze o orientační náhledy a nejedná se o náhled skutečného výrobku. 

Považujeme se za profesionály a tak standartně náhledy vyrábíme automaticky pouze u náhrobních desek nebo složitějších zakázek. Na přání samozřejmě zašleme náhled i na sklenice a další materiály. 

Níže najdete ukázku náhledu na břidlici, další ukázky najdete v hlavním menu FAQ. Můžete vidět rozdíl fotky mezi náhledem a výsledkem.

Kruh