Jak vypadá gravírování na keramice?

"Keramická Inovace: Gravírování na keramiku"

Naše inovativní technologie gravírování na keramickou slinutou dlažbu představuje způsob, jak vytvářet trvanlivé a exkluzivní značení na keramických površích. Tento proces, který jsme si sami vyvinuli , využívá speciálního technologického přípravku, který je zapečen do glazury dlaždice, vytvářejíc pevný a odolný spoj - spečou se dohromady. Výsledkem je hrubý na dotek, jemně vystouplý vzhled značení, který zaručuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám i mechanickému poškození.

Keramika jako materiál sama o sobě představuje symbol kvality a odolnosti. Gravírování na keramickou dlažbu poskytuje nejen trvalé značení, ale také zdůrazňuje kvalitu tohoto materiálu. Naše technologie umožňuje aplikaci i fotografií, což otevírá možnosti pro netradiční využití v interiérech i exteriérech, včetně použití jako originálních náhrobních desek.

Výsledný vzhled gravírované keramické dlažby je nekonvenční a exklusivní. Tento proces umožňuje vytváření zcela unikátních prvků, které zůstávají odolné a zachovávají svůj výraz i po dlouhá léta. Gravírování na keramice se tak stává nejenom technickým průlomem, ale také uměleckým vyjádřením, které mění pohled na možnosti využití keramických povrchů v rámci designu a tvorby trvalých uměleckých děl.

Vzhled fotky na keramice je opět velmi specifický, oproti ostatním materiálům, kde laserem část materiálu ubíráme, zde pomocí přípravku vytvoříme vzhled hrubý na dotek, jemně vystoupnutý. Pro gravírování na keramiku jsou samozřejmě vhodné také kvalitní fotky. Vhodné jsou predevším portréty, osoby, rodiny s větším detailem nebo blízko objektivu. Lze gravírovat i skupiny, vždy je ale nutné zvolit adekvátní velikost desky pro větší detail.

Níže naleznete ukázky zpracování fotek gravírovaných na keramice.

 

Kruh Kruh Kruh