Jak děláme náhledy

Jak děláme náhledy pro Vaší orientační představu výsledného výrobku?

Pokud požadujete náhled výrobku, rádi ho pro Vám připravíme zdarma. Pokud máte konkrétní představu, popište nám ji detailně do poznámky k objednávce nebo do emailu, abychom ji mohli co nejvěrněji převést do náhledu. Upozorňujeme, že všechny náhledy jsou jen orientační, pro představu oříznutí fotky, zvoleného stylu písma či obrazce, neodrážejí skutečný vzhled výrobku ani přesné zaměření grafiky.

Při objednání jakékoliv náhrobní desky, vytvoříme náhled automaticky, obvykle 2-3 varianty podle zadání a zašleme do emailu ke schválení. U ostatních produktů vyrábíme náhled pouze na přání nebo při větším nutném zásahu oproti zadání.  Respektujeme Vaši volbu - korekce náhledů a mírné úpravy pro Vás uděláme také a vytvoříme zdarma i druhý náhled. Další náhledy,  úpravy mimo původní zadání, změny fotek apod budou účtovány za příplatek - samozřejmě Vás na tuto skutečnost předem upozorníme.

Náhledy gravírovaných výrobků jsou mnohdy ošemetné. U zakázkových výrobků nelze vytvořit náhled či vizualizaci tak, aby vypadala jako výsledný finální výrobek. Je to z prostého důvodu..každý materiál je jiný, každý kus každého materiálu je trochu jiný a tak je výsledek vždy originál.

Fotky se převádí do speciálního grafického formátu pro potřeby stroje, tento převod fotky se nedá znázornit graficky. Vzhledem k tomu že nejde o metodu přenosu tiskem, polepem nebo sublimací, kdy výsledek je podle náhledu, u nás jde o přenos fotky paprskem laseru. Tento mezikrok přenosu z originální fotky do vykreslení fotky laserem na materiál se nedá znázornit.

Naše náhledy zobrazují především oříznutí grafiky (fotografie),  umístění grafiky na výrobku, texty ke kontrole zákazníkem.  Jde tedy pouze o orientační náhledy a nejedná se o náhled skutečného výrobku. 

Náhledy na náhrobní desku.

Záznamy nebyly nalezeny...