Jak vypadají černé skleněné desky.

Jak vypadá gravírování na černé skleněné desky?

Gravírování na sklo je způsob, jak vytvářet trvalé, elegantní a osobité značení s využitím moderních technologií a tradičních řemeslných postupů. Černé sklo se skvěle hodí na náhrobní desky, je elegantní, tradiční, pevné a odolné povětrnostním podmínkám.

Skleněné desky gravírujeme laserem s vysokou přesností. Tato metoda je ve své podstatě modernější pískování, její výhoda je přesnost a možnost gravírovat ve velkém detailu i fotky a to přímo do skla, vzhledem k tomu, že nemusíme připravovat fyzickou šablonu, jsou možnosti přípravy grafiky neomezené a můžeme tak přizpůsobit vše na míru.

Tato metoda odstraňuje část materiálu skla, vytvářejíc tak trvalé, necelý milimetr hluboké značení, které je nesmazatelné, elegantní a designové. Fotografie na černém skle jsou také vytvářeny metodou laseru, což umožňuje vytvořit trvalé a neblednoucí zobrazení s vystříbřeným vzhledem. Je důležité mít kvalitní fotografii pro optimální výsledek.

Gravírování laserem se liší od klasického tisku nebo potisku sublimací či UV potiskem - fotka nikdy nebude jako vytisknutá, ale převedená do speciálního formátu a přenesená trvale na materiál, takže už nikdy nevybledne. Každý vzhled fotky je pak unikátní. Výhoda je jednotnost desky ve stejném designu bez potřeby dolepovat klasickou keramickou fotku, která do pár let vybledne. Fotka bude pevně součástí desky.

Sklo je vhodné jak pro lidské tak i zvířecí náhrobky. Nabízíme několik ornamentů a vzorů písma, kterými dokážeme přizpůsobit desku na míru. Na přání rádi vyvrtáme i otvory pro uchycení. 

Gravírování na skle tak představuje spojení tradičního řemesla s moderními technologiemi, které umožňují vytvářet jedinečné, trvalé a elegantní umělecké prvky, které obohacují jak interiéry, tak i exteriéry.

 

Záznamy nebyly nalezeny...