Jak děláme cedulky a štítky.

GRAVÍROVANÉ DESKY Z NEREZU

Výroba štítků a cedulí pomocí metody gravírování a žíhání laserem. Pamětní desky, cedulky na dveře, reklamní cedule, čísla popisná vyrábíme z kvalitního nerez plechu o tl. 1mm pomocí speciální technologie. Na nerez naneseme speciální přípravek, který poté s vysokou přesností "zapečeme" do povrchu plechu. Výsledkem je jemně hrbolatý povrch značení v černé barvě. Kontrastuje tak se světlou deskou.

Takto vyrobená pamětní deska má velmi kvalitní značení odolné vůči počasí. Nerez je vhodný na venkovní i vnitřní použití, hodí se k označení budov, pamětních míst, jako reklamní cedule apod. Dá se říct, že se jedná o jedno z nejlepších značení, které především venku nepodléhá tak rychlé degradaci jako potisky, polepy apod.

 O kvalitě a odolnosti se můžete přesvědčit v našich testovacích videích, které najdete ZDE a ZDE.

Ke každé desce Vám vyrobíme náhled zdarma, u loga a fotky jsou důležitá kvalitní vstupní data.

ELOXOVANÝ HLINÍK

Kvalitní značící štítky z eloxovaného hliníku. Vyrobíme na míru technické štítky, typové štítky, štítky na stroje, vozidla. 

K výrobě štítků používáme kvalitní eloxovaný hliník černé barvy. Na zakázku Vám vyrobíme grafický návrh štítků, případně přepracujeme Vaše staré štítky dle fotky. Pošleme Vám náhled zdarma. Poté z hliníku s vysokou přesností pomocí laseru odstraníme lakovaný povrch a tím vznikne nesmazatelné značení, "vyryté" do povrchu materiálu. 

Hliník je velmi lehký a tenký, hodí se tedy ke značení všeho. Nabízíme dva základní rozměry, gravírovaný štítek 8,5x5,5cm  nebo technický štítek 11x14 cm, v případě většího odběru zajistíme rozměry na přání do velikosti 50x70cm.  

Záznamy nebyly nalezeny...